Kiełbasa Żywiecka

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Żywiecka to znana i lubiana gruba kiełbasa o intensywnym smaku i aromacie, która świetnie smakuje w formie plastrów jako zakąska, ale i na kanapce z ulubionym pieczywem. Kiełbasa Żywiecka swój wyjątkowy smak zawdzięcza przyprawom, specjalnemu procesowowi suszenia oraz wędzenia – w ten sposób z wysokiej jakości mięsa powstaje pyszna, nieco pieprzna, doskonale krucha wędlina.

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: kiełbasa wieprzowa, grubo rozdrobniona
Masa netto: 450g lub 900g (w zależności od wybranego w ofercie wariantu)
Składniki: mięso wieprzowe, pieprz, sól, czosnek (100g produktu wyprodukowano z 110g mięsa)
Data ważności: min. 2 tygodnie od daty wysyłki (w zależności od numeru partii; na każdym wysłanym produkcie znajduje się etykieta z datą ważności)
Warunki przechowywania: Przechowywać w warunkach chłodniczych temperaturze: 2 – 8 st. C.
Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
Wartość odżywcza w 100g produktu: wartość energetyczna 1178kJ/284 kcal, tłuszcz 24g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9g, węglowodany 1g w tym cukry <0,5g, białko 22g, sól 2g

Produkt zamknięty w opakowanie próżniowe.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat