Polędwiczka Podhalańska

Polędwica stanowi najszlachetniejszą część tuszy wieprzowej, jest delikatna i smaczna, a odpowiedni dobór przypraw to podkreśla – Posmakuj więc Naszej Polędwiczki Podhalańskiej!

Zobacz pełny opis

31.90

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: ,

Opis

Nasza Polędwiczka Podhalańska wędzona, to prawdziwy rarytas! Odpowiednio dobrana mieszanka naturalnych przypraw oraz odpowiedni czas wędzenia dymem z naturalnego drewna, podkreśla jej wyjątkowy smak. 

W smaku jest bardzo delikatna, soczysta i aromatyczna, rozpływająca się w ustach.

Polędwiczka Podhalańska to idealna propozycja na przekąskę lub kanapkę, ale świetnie smakuje również po dodaniu do sałatki.

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: polędwiczka wieprzowa, produkt mięsny, parzony, wędzony na drewnie bukowym

Masa netto: 400g

Składniki: mięso wieprzowe, woda, sól, stabilizator E151, przeciwutleniacz E301, wzmacniacz smaku E621, peklosól E250, może zawierać gorczycę (100g produktu wyprodukowano z 110g mięsa)

Data ważności: min. 2 tygodnie od daty wysyłki (w zależności od numeru partii; na każdym wysłanym produkcie znajduje się etykieta z datą ważności)

Warunki przechowywania: Przechowywać w warunkach chłodniczych temperaturze: 2 – 8 st. C.

Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ

Wartość odżywcza w 100g produktu: wartość energetyczna 1178kJ/284 kcal, tłuszcz 24g w tym nasycone kwasy tłuszczowe 9g, węglowodany 1g w tym cukry <0,5g, białko 22g, sól 2g

Produkt zamknięty w opakowanie próżniowe.

Waga produktów
Podana przy Produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Nie jesteśmy fabryką – nasze wędliny powstają według tradycyjnych metod. Po wędzeniu czy suszeniu każda szynka, boczek czy kiełbasa w danej partii są inne, bo każdy kawałek mięsa z natury jest wyjątkowy.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat