Miód Wielokwiatowy

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: , ,

Opis

Miód wielokwiatowy już od wielu, wielu lat dumnie nosi koronę najczęściej wybieranego miodu – nie tylko w Polsce. Lubimy go za smak, konsystencję, przepadają za nim dzieci.  Nic dziwnego – stokrotki, bratki i inne kwiatki nie tylko pięknie wyglądają, ale i niosą z sobą wiele dobroci, zarówno smakowych jak i zdrowotnych…

Miód wielokwiatowy jest naprawdę wyjątkowy – dlaczego? Przede wszystkim ze względu na swoją zmienność i różnorodność. Jego końcowy smak, aromat, kolor i właściwości, uzależnione są od tego, jaką roślinę najchętniej wybiorą pszczoły w danym roku, która roślina będzie bazą miodu i kiedy zbierzemy nasz słodki nektar.

Właściwości miodu wielokwiatowego
Wspomnieliśmy wcześniej o zmienności i różnorodności miodu wielokwiatowego – z tego też względu w zależności od rodzaju roślin, różne są jego właściwości. I tak np. miód wielokwiatowy zbierany na wiosnę jest niezwykle cennym źródłem energii i pomaga zwalczać oznaki stresu czy przemęczenia a także wspiera nasz układ krążenia. Z kolei np. letni miód wielokwiatowy reguluje nasze ciśnienie i poprawia odporność…

Nasze miody pochodzą w 100% z certyfikowanej, polskiej pasieki…
Wyobraź sobie pasiekę, gdzie zbiera się słodki miód w oparciu o szacunek do pszczół, natury i ekologii… Pasiekę wolną od cukrów i konserwantów. Pasiekę, gdzie “firmę” tworzy wielopokoleniowa Rodzina, której pracę wielokrotnie nagrodzono i wyróżniono. Właśnie stąd pochodzi każdy słoik miodu dostępny w naszym Sklepie.

Jak jeść miód wielokwiatowy?
Jak każdy inny, możesz wyjadać prosto ze słoika, ale i dodawać do swoich ulubionych napojów, deserów, dań i wypieków!

 

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: miód nektarowy wielokwiatowy
Kraj pochodzenia: Polska
Masa netto: 250g, 350g lub 900g (w zależności od wybranego w ofercie wariantu)
Data ważności: min. 6 miesięcy od daty wysyłki (w zależności od numeru partii; na każdym wysłanym produkcie znajduje się etykieta z datą ważności)
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze: 4-20 stopni Celsjusza. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Produkt ulega krystalizacji.
Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., 34-400 Nowy Targ, Królowej Jadwigi 17, NIP: 7361734709.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat