Miód Faceliowy

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: , ,

Opis

Miód faceliowy to zdecydowanie jeden z Waszych ulubieńców! Nie bez powodu nazywany “miodem królewskim” – pyszny, słodki nektar o słonecznej barwie, który niesie z sobą tak wiele dobroczynnych właściwości… Jeśli jeszcze nie miałeś okazji go skosztować, zdecydowanie warto nadrobić zaległości!

Czy wiesz, że facelia ze swoimi błękitnymi kwiatami jest uważana jest za królową kwiatów miododajnych? To dlatego, że okres nektarowy facelii jest baaardzo obfity a jednocześnie… bardzo krótki. W tym wyjątkowym okresie staramy się dla Was, jak możemy by zamknąć w słoiczkach jak najwięcej miodu.

Właściwości miodu faceliowego

Miód faceliowy pełen jest dobroczynnych właściwości. Wzmacnia organizm i pomaga w regeneracji po wysiłku (zarówno psychicznym, jak i fizycznym). Obniża ciśnienie krwi i wspiera leczenie chorób układu krążenia. Wzmacnia naszą odporność, dlatego zaleca się stosowanie miodu faceliowego np. w okresie przeziębienia. Co ciekawe, miód faceliowy zmniejsza także toksyczne działanie w naszym organiźmie takich substancji jak nikotyna, alkohol czy kawa.

Nasze miody pochodzą w 100% z certyfikowanej, polskiej pasieki…
Wyobraź sobie pasiekę, gdzie zbiera się słodki miód w oparciu o szacunek do pszczół, natury i ekologii… Pasiekę wolną od cukrów i konserwantów. Pasiekę, gdzie “firmę” tworzy wielopokoleniowa Rodzina, której pracę wielokrotnie nagrodzono i wyróżniono. Właśnie stąd pochodzi każdy słoik miodu dostępny w naszym Sklepie.

Jak jeść miód faceliowy?
Jak każdy inny, możesz wyjadać prosto ze słoika, ale i dodawać do swoich ulubionych napojów, deserów, dań i wypieków!

 

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: miód nektarowy faceliowy
Kraj pochodzenia: Polska
Masa netto: 250g, 350g lub 900g (w zależności od wybranego w ofercie wariantu)
Data ważności: min. 6 miesięcy od daty wysyłki (w zależności od numeru partii; na każdym wysłanym produkcie znajduje się etykieta z datą ważności)
Warunki przechowywania: Przechowywać w temperaturze: 4-20 stopni Celsjusza. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Produkt ulega krystalizacji.
Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., 34-400 Nowy Targ, Królowej Jadwigi 17, NIP: 7361734709.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat