Góralskie Korbacze

39.70

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: , ,

Opis

Góralskie Korbacze to nie tylko smaczna, pożywna przekąska, ale i jeden z najbardziej znanych przysmaków całego Podhala! Nie ma w górach imprezy czy wesela, gdzie nie byłoby na stole tych pysznych, serowych nitek. Nic dziwnego, wszyscy tutaj je znają i uwielbiają.

Korbacze wytwarzane są z mleka krowiego, mają delikatny, lekko słony smak. Uwielbiają je także dzieci. Wystarczy wyjąć z lodówki na talerz i można zajadać.

Korbacze góralskie pakowane są po 5 wiązek.

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Pełna nazwa środka spożywczego: ser podpuszczkowy
Masa netto: 500g
Wykaz składników: mleko krowie, sól, podpuszczka
Data ważności: Podana na opakowaniu.
Warunki przechowywania: Przechowywać w warunkach chłodniczych temperaturze: 2 – 8 st. C.
Producent i Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., ul. Królowej Jadwigi 17, 34-400 Nowy Targ
Wartość odżywcza w 100g sera: wartość energetyczna 1301kJ/313kcal, tłuszcz 25 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone 17,4 g, węglowodany 1,7 g, w tym cukry 0,2 g, białko 20,4 g, sól 1,03 g.

Produkt zamknięty w opakowanie próżniowe.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat