Klapki Gaździny

59.00

Wyczyść
Dodaj do ulubionych
Dodaj do ulubionych
SKU: Brak danych Kategorie: , , ,

Opis

Klapki Gaździny to typowy model góralskich, regionalnych kapci. Ozdobione są tradycyjnymi, góralskimi wzorami i ażurkami, natomiast podeszwa i wierzch klapek oplecione są czerwonym rzemykiem co daje bardzo gustowny efekt.

Wykonane są ze 100% skóry naturalnej, która zapewnia stały przepływ powietrza co zapobiega poceniu się stóp i idealnie dopasowuje się do kształtu stopy.

Niewielka koturna pod piętą zapewnia poprawną amortyzację stóp i poczucie komfortu podczas chodzenia, a skórzana podeszwa zapewnia trwałość i wysoką przyczepność do podłoża podczas codziennej krzątaniny każdej gaździny 🙂

 

Klapki Gaździny

Pantofle damskie z odkrytymi palcami, 100% skóra naturalna, niewielka koturna wypełniona drewnem olchowym.

SZCZEGÓŁY I SKŁAD

Dystrybutor: Wyprodukowano w Polsce dla TRADYCYJNIE Sp. z o.o., 34-400 Nowy Targ, Królowej Jadwigi 17, NIP: 7361734709.

Waga produktów
Podana przy danym produkcie waga jest orientacyjna. Cena dotyczy sztuki produktu – produkt może być w rzeczywistości lżejszy lub cięższy (+/- 10%).

Z czego wynika różnica? Nasze wędliny nie powstają w fabryce a według tradycyjnych metod. Wędzenie, suszenie – te wszystkie procesy sprawiają, że końcowo każde mięso, kielbasa, szynka czy boczek w danej partii są nieco inne – prosto z natury.

Wygląd produktów
Przedstawione na zdjęciach produkty stanowią jedynie propozycję podania. Naturalne metody wyrobu sprawiają także, że każdy Produkt różni się wyglądem – przedstawione na zdjęciach produkty mają charakter orientacyjny.


Certyfikat
Prawdziwy Oscypek może powstać tylko na Bacówce u Bacy, który posiada specjalny certyfikat - Zobacz certyfikat